~Kp

"...Spółka nie może w pełni wykluczyć ryzyka negatywnego wpływu Przestoju na wyniki finansowe Spółki..."
No to już wiemy czym tłumaczyc będą kolejny fatalny kwartał.
W tym są nieżli. Jak coś żle może pójść to pójdzie. Pandemia, wojna - wszystko na niekorzyść.Tak jakby szukali: co tu może nam zaszkodzić, to my to zróbmy. Akcjonariuszom napiszemy wpierw że się staramy, będzie dobrze choć nie możemy wykluczyć ryzyka. A potem im napiszemy, że źle poszło, no ale przecież ostrzegaliśmy.
Przy okazji: Którego to analizatora wycofali, bo się przestarzał: Hermes czy Blubox? 3 lata próbowali i nie wyszło. Teraz Z Equise planują powtórkę? Mielą, testują, wprowadzaja opcje strategiczne czy cóś, byle tylko odłożyć na kolejny rok i kolejny i kolejny. A potem stwierdzą, że już za póżno, bo się przestarzał. Kabaret.
Czy też macie takie wrażenie że ta cała polityka firmy jest ukartowana, grubymi nićmi szyta, ma podwójne dno?

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.