~nienajnowszy

Jeżeli to jest twoj argument to powinienes pisac na 90% pozostałych spółek, bo tam tez prezesi rózne rzeczy gadają (dlaczego tego nie robisz?)
Piszesz na CIG games? Tam podobno prezes robi regularnie ludzi w ujaaa. Nie piszesz? ciekawe
dwulicowa swinko (bo rośnie). Gdzie tu sens, gdzie logika?

ja wychodzę z założenia, że jak nie wiadomo o co chodzi (w waszym przypadku gnojenie i naganianie na spadku) to chodzi o kasę
zależy wam by wejsc jak najtaniej, zabrac ludziom akcje (kłamstwem, bo merytoryki i logiki w tym nie ma) a potem sie nabijać, że udało Ci się ludzi okłamać

taka wasza warchla natura

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.