~XXX

Jestem po spotkaniu z agentem ich i muszę powiedzieć, że słabo to widzę, nie są najlepszą firmą na rynku, do tego mają słabych agentów którzy nie potrafią odpowiedzieć na bardzo ważne pytania.
Po drugie, co po ewentualnym wypadku, śmierci? czy nie będą robić problemów z wypłatą?
Przecież to jest firma ubezpieczeniowa...
Co mi po polisie za którą będę płacił ileś lat jeżeli moja rodzina później będzie miała problem z wypłatą?
jeżeli jesteś ubezpieczony na 300 000 zł płacisz co miesiąc 100 zł i nie daj boże kopniesz w kalendarz. Myślicie że tak bez mrugnięcia oka wypłacą pieniądz?
To jest absurd! Nie słuchajcie handlowców w takich sprawach jak ubezpieczenie na życie.
Sami analizujcie czy dla każdego z was taka oferta to najlepsze rozwiązanie.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.