~Realnie

https://www.bankier.pl/wiadomosc/MBF-GROUP-S-A-Podpisanie-umowy-ramowej-na-stale-dostawy-oleju-rzepakowego-spozywczego-i-technicznego-z-Bialorusi-8539018.html

(...)
Zaś w nawiązaniu do Raportu Bieżącego ESPI nr 15/2023 z dn. 28 kwietnia 2023 roku, w świetle podpisanej wyżej Umowy, Emitent szacuje, iż realizacja dostaw rozpocznie się nie później niż w 21 tygodniu br. i będzie realizowana przez kolejne 14 dni (zgodnie z ustaleniami i możliwościami logistycznymi naszego kupca). Całość zamówienia o wartości ok. 2,1 mln zł winna być zrealizowana nie później niż do końca I połowy czerwca br.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.