Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Cały czas problem z nowymi kupującymi, krótki czas gry a potem irytacja i negatywny komentarz. Tutaj trzeba zawalczyć, bo w zasadzie tym została położona premiera. Ludzie nie wiedzą co mają robić, gubią się, giną kilka razy albo coś się zacina i rezygnują.
Widać to dobrze na wykresie gdzie siedzi większość negatywnych ocen. Poniżej wykres dla reviews z zakupionych gier dla graczy którzy spędzili na grze do 20h.
https://i.imgur.com/8ZRwQCi.png
I update na godz 12:30 mniej więcej, ostatnie 30 nie pomaga. Niestety ale im więcej nowych graczy tym będzie więcej negatywów. Z jednej strony fajnie że gra się sprzedaje, z drugiej przez to, że zaniedbano nowego gracza amatora to gra najpierw dostała po twarzy przy premierze a teraz ciężko jest jej wyjść z Mixed.
WSZYSTKIE
Steam_wszystkie_reviews
Total: 512
Positive: 369
Negative: 143
Percent: 72.07%
Positive avg hrs: 17.72
Negative avg hrs: 7.47
Steam_kupione_reviews
Positive: 282
Negative: 129
Percent: 68.61% <-- od tego zależy ocena na Steam (w tym momencie mixed)
Positive avg hrs: 17.44
Negative avg hrs: 7.87
--------------------------------------------------------------
OSTATNIE 30
Steam_wszystkie_reviews_ostatnie_30
Total: 30
Positive: 21
Negative: 9
Percent: 70.0%
Positive avg hrs: 15.23
Negative avg hrs: 6.47
Steam_kupione_ostatnie_30
Total: 30
Positive: 20
Negative: 10
Percent: 66.67%
Positive avg hrs: 13.18
Negative avg hrs: 9.4