~primitive

Minął już cały tydzień od premiery "My. Uchodźcy" - było to dla nas dość surrealistyczne przeżycie: po tylu latach pracy myśleliśmy, że dzień premiery nigdy nie nadejdzie... Ale udało się :)

Jesteśmy niezwykle wdzięczni za wspierające opinie, które od Was otrzymujemy. Ponad 90% opinii, które otrzymujemy od graczy, jest pozytywnych! To niesamowite, ponieważ stworzyliśmy grę, która właściwie… nie powinna działać, ponieważ:

porusza bardzo trudny i delikatny temat
przedstawia ten temat z kontrowersyjnej perspektywy, ponieważ jest wyważony i prezentuje bardzo szerokie spektrum opinii na temat portretowany
gra jest w przeważającej mierze oparta na tekście w czasach, gdy literatura umiera
to pozornie nieskomplikowana gra w raczej niszowym gatunku
i dlatego wymaga cierpliwości i czasu, aby odkryć jego złożoność i ukrytą mechanikę

A jednak chcesz zagrać w naszą grę! To niesamowite i... dla nas niezrozumiałe ;)

Poza tym cieszymy się, że tak wiele osób faktycznie gra w tę grę: 78% graczy ukończyło prolog i odblokowało pierwszą notatkę z Egiptu, a ponad 50% dotarło do aktu 2. Wow! Naprawdę chcesz odkrywać świat, który stworzyliśmy.

Jednak nie odkryłeś jeszcze wszystkiego! Chociaż gra jest online od 7 dni, nadal nie odkryłeś wszystkich ukrytych ścieżek i treści: nikt jeszcze nie poznał pełnej historii syryjskiej pielęgniarki Almas, historii kikuta Dinah ani nie doświadczył paradoksów egoizmu. .. Tylko około 1% z Was podczas swoich przygód trafiło do więzienia (tak, to możliwe!), albo... doświadczyło niestrawności podczas burzy ;). Traktujemy to jako komplement, że stworzyliśmy tak złożoną i pełną ukrytych scen historię, że po tygodniu grania wciąż masz wiele do odkrycia :)

Dziękujemy wszystkim – to daje nam nadzieję, że tworzenie ambitnych i złożonych narracji w grach ma sens i motywuje nas do dalszej pracy w tym kierunku. A każdy zakupiony egzemplarz gry to mały krok w kierunku kolejnej, jeszcze bardziej rozbudowanej i złożonej gry, na którą już mamy pomysł :)

Jednak wszystkim, którzy wciąż się wahają, czy warto zagrać w "My. Uchodźcy" - przypominamy, że jeszcze przez 3 dni możecie to robić w obniżonej cenie, dzięki premierowemu rabatowi -10%. Rabat kończy się 11 maja, a na kolejną promocję trzeba będzie trochę poczekać! :)

Najlepsze życzenia dla wszystkich,
Zespół Act Zero

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.