Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Nadal nie rozumiesz... Fundamenty to nie założenia ani sytuacja geopolityczna... Jest to powiazane ale to nie fundamenty. "zjazd bez trzymanki" ? co to za pitolenie ignoranta? O jakim produkcie piszesz? Wsadzie, złomie, półprodukcie czy gotowym produkcie? Cykle surowcowe podlegają określonym ruchom, zawsze tak było i będzie. Z nikogo się nie nabijam, chyba nie zrozumiałeś mojego pierwszego posta... nabijam się z momentu i powodu w którym sprzedają. Nigdy też nikogo nie namawiałem do kupowania, sprzedawania czy trzymania akcji. Masz swoje zdanie to zrób tak jak doradzasz... bierz co swoje i leć... a jeśli juz to zrobiłeś to jaki jest powód że wypisujesz tu bzdury jaka ta spółka teraz zła i cena będzie tylko spadać? Nie masz akcji? To jesteś jak ktoś kto przyszedł zobaczyć kolizje drogową po fakcie, komentujesz, wyrażasz opinie jak było i jak będzie chociaż tylko zgadujesz... jesteś po prostu gapiem który lubi się wymądrzać. Nikt Cię nie wygania ale Twoje opinie są zwyczajnie zbędne bo nic Cię już tu nie trzyma. Przyjdź za te pół roku, przypomnij się i zobaczymy kto miał racje. Przyznam Ci ją jeśli to będziesz Ty.