~Chwilaprawdy

Dnia 2023-05-02 o godz. 14:53 ~Tj napisał(a):
> Atak trolli z rana zrobił swoje. Spółka jest handlowana na p/e 12 przed wypłatą dywidendy i premierami 3 gier oraz 1 z wydawnictwa. Zespół już liczy 58 osób.

Te naganiacz zapytaj lepiej "prawdomównego" prezia gdzie te premiery i ogłoszenia tytułów co to miały być w styczniu :))) hehehe
Premiera CS2 w 2025?

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.