Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Czy my drobni czyli "ulica" odpowiemy na wezwanie?
Ja "przytrzymam się krzesła i poczekam".
Co prawda w przypadku Kruszwicy niewiele mi to dało - i tak był wykup przymusowy. Ale tu poczekam. Może skupią między 50 a 70% tylko? Wówczas dywidenda nie powinna być chyba zagrożona?
Choć, któż to raczy wiedzieć co nowi właściciele będą myśleć....
Cena wezwania, przy rosnących zyskach i perspektywie spółki wydaje się niska, ale dla dużych może to być okazja do wyjścia ze spółki z zyskiem.
Zobaczymy.
A Wy jak uważacie? Co zrobicie?