~rony90

Do powodzenia zbiórki brakuje zaledwie 1,5%, czyli 1 tys. euro - można więc ostrożnie uznać, że cała akcja zakończy się powodzeniem. Jeśli tak się stanie finansowo będziemy mieli do czynienia z jednym z najlepszych okresów w historii spółki (prawie 300k z Kicktartera, kilkaset tysięcy ze sprzedaży Succubusa na PC i drugie tyle z konsol). Kurs tego nie dyskontuje, ale wyniki za III kw. 2023 zapowiadają się rekordowo.
P.S. Postęp zbiórce to nie moja robota (nie dysponuję aż takim kapitałem, żeby jednorazowo wpłacać 40k euro).

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.