~aha

Podbitka była sztuczna trzema akcjami w celu ukrycia tego całego syfu który się tu rozgrywa.
Akcji realnie sprzedało się za sto tysięcy złotych, a na koniec sesji ktoś podbił kurs w mizernej próbie jego ratowania, ale to nic nie daje.
Dzisiaj znowu będzie tak samo, kilkadziesiąt, sto kilkadziesiąt tysięcy wywalone i spory minus a na koniec kilka akcji aby tylko nie sprawić wrażenie że nie ma tak źle.
Prawda jest taka że jest gorzej niż źle.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.