Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Benitor ja nie mówię o dyrygencie nic złego taki jego styl i założenia opierania na statystykach.
Ja mam ostatnio styl "śpiącej królewny " . Rynek jest prosty do grania i idealnie widać z wyprzedzeniem co rozegrają ale gorzej u mnie z decyzją.
Chyba nie mogę długich przerw robić bo zawsze potem mam problem wejść w rytm gry. Jak jestem w rytmie to idzie idealnie jak zrobię ze 2 tygodnie przerwy to raczej źle zaczynam.