Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2023-04-13 o godz. 10:50 ~Marek napisał(a):
> Atrur po co Ty w kólko piszesz tu klamstwa i bzdury nie masz co robić ? Płacą Ci za to ? Nie szkoda Ci czasu ? Jestes tu kilkanaście godzin na dobę aktywny na spółce której akcji nie chcesz kupować bo uważasz ją za zła inwestycję.
W nocy wróciłem ze stróżówki, wiesz taka praca. Wyspałem się i drugi etat. Jak już wcześniej ustaliliście płacą mi 2Pln/h. Podobno to więcej niż wynagrodzenia w Compremum.