Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Kolego sympatyczny, co to za kultura nazywanie innych psami? Podniecasz się tak polityką jakbyś miał jedno z ostatnich miejsc na liście PO z małochodliwego dla Peło okręgu i boisz się że się nie załapiesz do korytka. Króciutko: w sprawie maseczek sprawę bada NIK, kwota 300mln zł nie była na budowę fabryki maseczek tylko za zamówienie bez przetargów na kilkaset mln szt maseczek które realnie zostały wyprodukowane a w kontroli bardziej chodzi o tryb udzielania zlecenia bez przetargu. Co do Ostrołęki to zapewne błędy tam były. Z tego co rozumiem prace związane z budową bloku gazowego ruszyły. Ale nie za bardzo śledzę wątek. Co do samochodów to już wariata udajesz - zawsze było mówione że "polski" samochód będzie budowany na zakupionej z innego kraju technologii. Z tym "bursztynowym przekopem" to mnie rozbawiłeś do łez. Za dużo tvnu, za mało obiektywnych źródeł informacji (tak, jest takowych całkiem sporo, zwłaszcza wśród portali gospodarczych). I pamiętaj: błędów nie robi ten co nic nie robi, choć Tusek potrafił robić błędy mimo wszystko!