~males

Jeśli Pan L.C. chciałby spięnięzyć Getin Hold. musiałby znaleść dobrego kupca a nie ma czym się pochwalić, wszystkie jego iwestycje upadły został tylko Getin Holding z bankiem na Ukrainie który zachętą raczej nie jest, więc iwestorzy raczej nie wchodzą w grę, sprzedać tyle akcji na giełdzie jest niemożliwe bez potężnego spadku kursu. Więc Pam L.C. i zarząd mając dużo akcji wymyślili dywidende prawie w cenie akcji aby wyciągnąc jak najwięcej kasy w godziwej cenie, reszta co zostaniebędzie upchną przy podbitkach - taki widze scenariusz. Odrodzenie się firmy i powrót do lat świetności wg mnie jest niemożliwy.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.