Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
A jeśli chodzi o budynek Novotelu ,to faktycznie przydałoby się zrobić porządek z tym reliktem komuny.
Ale on się nadaje tylko do wyburzenia. I wydaje mi się , że w tym miejscu-nowe CITY Wrocławia- 18 baniek to może być mało.Plus wyburzenie, plus budowa nowej inwestycji.
Nasz prezes-krętacz jest raczej za krótki na tę lokalizację.Chyba ,że na razie nic z tym nie zrobi ,a sprzeda za 2-3lata w niezmienionej formie.
Tak czy inaczej, my nic z tego nie powąchamy.