Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
~black944
Dobre :)
-------------------------------------------------------------------------------
Radze WSZYSTKIM przeczytać to co napisał Black944 5 czy 6 postów wyżej.
Polska miała wyprodukować 1 mln aut elektrycznych do 2025 roku,Ursus miał sprzedawać setki tysiecy traktorów na cały świat,a gaz z łupków miał przynieść Polsce miliardy dolarów,mam dalej wymieniać? Złoty pociąg itd?
Podbitka i klasyczne ubieranie leszczy.Na Bumechu ubierali miesiącami ludzi,a od miesiecy leszcze nie wiedzą co mają zrobić z kupionymi drogimi akcjami.