Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Po wprowadzeniu na GPW nowych restrykcyjnych i wysoce kontrowersyjnych przepisów ( maj 2022), które zabraniają inwestorowi indywidualnemu powtórnego KUPNA sprzedanych akcji tej samej spółki przez 24 miesiące od daty sprzedaży - gdy stopa zwrotu przekroczy 70% -rzeczywiście mam na koncie tylko gotówkę nad czym bardzo boleję i czuje się oszukany przez system pozbawiony możliwości kupna " fundamentalnej perełki i technicznej bajki" Uważam, że te regulacje nazywane " nie wejdziesz dwa lata dwa razy do tej samej rzeki" są wysoce niesprawiedliwe i krzywdzące. Rozumiem kwadrans, godzinę czy całą sesje Ale 2 lata ? Ale co znaczą te 2 lata ( zostało 19 miesięcy) w porównaniu z dwoma dekadami trzymania COG przez Moimzdaniem@ Najwyżej odkupię na początku 2025 po 25.90 złotych Szkoda tylko 3.90 dywidendy za dwa lata nieobecności. Surowe prawo, ale prawo. Pozdrawiam szczęśliwych akcjonariuszy.