~zbycho

a ja powiem ze wyglada to rewelacyjnie jesli porównac pcx i rokite jesli by tak pomniejszyc ilosc akcji pcx do tylu co rokita zysk byłby 7zeta na szt tak?? teraz przychody rokita 3 pcx 1 z przodu jesli uwzględnimy wszystkie inwestycje pcx ktore sa w toku a niebawem sie zakoncza i zaczna generowac kesz a przychody biorac dynamike ostatnich lat osiagną przychody porównywalne do rokity zyski beda w granicach 500baniek ::)) wiecej mi nie trzeba mam srednia 3zeta dywidenda w granicach 60% zysku jak na rokicie to ja pieknie dziekuje:)) czekam:)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.