Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Też liczyłem, na to, że nastąpi wielka kumulacja - premiera Radiance i innych tytułów, porządny marketing zrobiony przez 505 no ale niestety. Mimo wszystko miej trochę godności i się nie ośmieszaj.
Zakładam, że w czasie kiedy kupowałeś akcje gdyby ktoś Ci powiedział, że to ryzykowne to byś go wyśmiał. Widocznie sukces nie jest Ci pisany.