Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Opisywany w tym wątku scenariusz dmuchania balona i nakręcania wolumenu był dziś widoczny, zwłaszcza w końcówce sesji, a pisanie przez niektórych o dywidendzie na razie nie ma uzasadnienia, bo w porządku obrad NWZ w dn. 20 marca br. nie ma słowa o dywidendzie.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/BORYSZEW-Ogloszenie-o-zwolaniu-Nadzwyczajnego-Walnego-Zgromadzenia-Boryszew-S-A-na-dzien-20-marca-2023-roku-8493401.html
Chyba że było jakieś inne info?