Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
W wyniku wprowadzenia programu rozwojowego przewidujemy istotne przeskalowanie naszej działalności” - relacja czatu z prezesem zarządu Skotan
![]()
We wtorek, 12 kwietnia 2022 r. odbył się czat inwestorski z prezesem zarządu Skotan, Jackiem Kostrzewą. Podczas spotkania rozmawialiśmy o trwającej ofercie publicznej akcji. Inwestorzy zadawali również pytania o nową linię suplementów, sytuację finansową spółki oraz dalsze plany rozwoju.
W spotkaniu wzięło udział 440 osób, a prezes zarządu odpowiedział na 30 pytań. Zapraszamy do lektury całej relacji z czatu.