Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Tak jak to z kreskami bywa - zależy gdzie spojrzeć :)
Na dziennym:
Kanał regresji ma górną bandę na 1 873, kanał rysowany tradycyjnie "odręcznie" - 1 862.
Na 15M:
Oba kanały podobnie - 1 862.
Jankesi tuż pod górną bandą, długoterminowego kanału spadkowego (4 078). Wczoraj puknęli w tą bandę zadziwiająco precyzyjnie i lekko się wycofali.
DAX tuż nad górną bandą 1 miesięcznej konsolidacji (15 670). Od dwóch dni "przykleili" się do tej bandy i nie odpuszczają.
Wygląda na moment zawahania, przed ewentualnym trwalszym wybiciem górą. Jeżeli dzisiaj nie będzie poważniejszych spadków, to by oznaczało, że wybicie coraz realniejsze.