~ekiosker

Od dawna twierdzę, że analitycy dostosowują się do rzeczywistości a nie wyprzedzają jej. Zatem skoro kurs wzrósł, analityk uznał że już nie spadnie do wyceny i ją podniósł w okolice kursu + kilkanaście %. Ale żeby wyszła mu taka wycena musiał metodzie porównawczej dać wagę 0% !!! Gdzie moim zdaniem jest to najbardziej wartościowa metoda wyceny. W przeciwnym razie musiałby podnieść wycenę co najmniej do 5 złotych. Że tyle jest warta spółka już teraz to wiedzą wszyscy poza nim. Dlatego pracuje jako analityk a nie zarabia na inwestycjach :D Dodatkowo uznał, że przychody wzrosną o ok. 20% w 2023. To się oczywiście okaże ale jak wiemy to jest minimum. Nie każdy miesiąc będzie rekordowy ale 400 mln jest do osiągnięcia.
keep calm and buy SFD!!!

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.