Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Może zbyt nie uprzejmie mój post zabrzmiał to przepraszam... ale głównie mi chdziło o zadanie sobie pytania: A jakie pudel odniósł sukcesy do dnia dzisiejszego? Czym on może się pochwalić? W czym jest naprawdę dobry? Czym zaimponował? Jakie ma zdolności? A jak się ma jego uczciwość? I masę podobnych tego typu pytań... Bo taki opis jak on dał to każdy może sobie napisać na stronie... ale czy każdy łyknie ten opis? Albo czy w ogóle ktoś łyknie... samo gadanie i pisanie nie przekłada się na sukces... spójrzmy dla porównania na gości ze Scope Fluidics!! Pracowali długo na swój produkt!! I jest!! I jaka dywidenda z ich pracy i sukcesu dla swoich akcjonariuszy... A przystawmy do nich pudla... tiaaaa... wszystko jasne... dywidendę sobie wziął w postaci bezczelnych kłamstw i sprzedaży swoich udziałów... a akcjonariat na lodzie... jakiż ten pudel malutki... właściwie nikt...