~Lauri

Mówisz, że się przemieliło. Kółkowicze są też tutaj, więc realnie pewnie połowa mniej. Sam dzisiaj zaliczyłem fakapa, bo chciałem sprzedać 100tys, bo zapakowany tutaj jestem dość mocno i chciałem trochę gotówki mieć po 0,088 i dałem kup. No cóż, bywa. A jak ja kupuje to nigdy nie rośnie xD A z tym info w drodze to jak tutaj jesteś rok to pewnie pamiętasz jak rosło z 8gr na 15. Nie było żadnego info i też niektórzy pisali, że info w drodze, dlatego rośnie i gdzie później kurs był? Każdy dobrze wie, dryfowało między 5-6gr. Choć fajnie gdyby już tak rosło na dobre o żeby 10gr było takim minimum jak 5gr ostatnim razem. Pozdrowienia :)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.