~tor

Ta jego milosc do rzadzacych to albo zwapnienie komutera albi {nie tak jak my }zdazyl załapał sie na :teraz ku,,a my ,moze dostal dotacje na Alleluja albo po tygoniu dzialalnosci przelano miliony na innowacje,byc moze na Wille+ lub Koryto +albo jeden z tysiecy wysokoplatnych etatow w firmie panstwowej itp sprawy Mowi sie ze punkt widzenia zalezy od miejsca sedzenia a po marksistowsku to byt ksztaltuje swiadomosc Takze wszystko mozna wytlumaczyc Oczywiscie moge sie bardzo mylic Pepe powiedz nam jaj jest naprawde

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.