steve2

Dnia 2023-02-03 o godz. 21:14 ~src napisał(a):
> Już pisałem że tu chodzi o timing. W 2017-2019 szło zbierać za bezcen. Kapitalizacja momentami była w okolicy 10mln. Przed odpalem na 2.8 miałem średnia 0.32

Tym razem liczymy na 12 gr i ja kupię dopiero tam.Nie zależy mi ale więcej nie dam.2,8 natomiast zdecydowanie wykluczam.Odbiorę to co straciłem między 1,2 a 0,9 wywalając po max 0,6,bo zanim to zbankrutuje w najlepszym wypadku będzie się bujać między 0,1 a 0,5.Dajcie sobie powiedzieć,nic innego tu nie widać ze wzgl. na kierula.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.