Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2023-02-01 o godz. 11:35 ~Noniewiemniewiem napisał(a):
> I co nagonie miałeś przejsc do meritum.
> Wiec przejdzmy, po co tu siedzisz jakby z głową nie wszystko było ok?
> Jaka to jednostka chorobowa?
> Zazdrosc,zawiść,nienawiść,czy schizka,depresja,próba dowartościowania po pasmie porażek zyciowych???
> Odpowiedz nie jest chyba az tak trudna?
> Do meritum chłopaku.
>
> PS Kazdy wiedzial,ze zieleni dzisiaj byc nie moze, Mustafi zartowal a Ty się nabrales:)))
>
Wiesz co znaczy takie trudne słowo jak -Meritum? nie sądzę, bo bredzisz od rzeczy. Po co ten bezsensowny wywód z twojej strony?
Powiesz mi co stało sie z aktywami za PONAD MILIARD? dlaczego znikły a dług sie powiększył?
Odniesieś sie do meritum, czy bedziesz coś dalej bredziło o moim stanie zdrowia? niech ci bedzie, jestem schizolem, prubóje sie dowartościować po wszystkich porażkach życiowych, ale pytanie mam zdrowe- GDZIE AKTYWA ! Dlaczego dług wzrósł jak aktywa zniknęły?
Widzisz koleżko, już nie odpowiesz, lub odpowiesz w swoim stylu pt. "obrzucaj kogoś gwenem tak długo, zawsze coś się przyklei"