~EmGi

W 2017 r. maklerzy protestowali, .......
Dnia 2023-01-31 o godz. 14:45 alek092 napisał(a):
> Dobrze, że wróciłeś do pisania na forum, bo przynajmniej będzie się można teraz czegoś dowiedzieć na temat naszej giełdowej wierchuszki.
> Forumowy algorytm nakazał skrócić temat :))

Na chwilę obecną wszedłem jako zalogowany tylko w dwóch przypadkach, które mnie zainteresowały lub bezpośrednio dotyczą:
1/ To Merckator - w który wszedłem z niewielką kwotą 16 tys. zł na zasadzie sprawdzenia, jak się będzie sytuacja rozwijała:
Re: Jestem na GPW od 1991 r. - Problemem spółki jest (...) - 12 - Forum - Bankier.pl 
2/ Drugi to Twój wątek - tylko dlatego, że bawię się intelektualnie na Mini Max https://www.bankier.pl/forum/temat_wybacz-wracam-do-swojej-strategii-i-realizacji-zalozonych-celow-inwest,58840561.html oraz dlatego, że czytam, analizuję i wyciągam wnioski co do zmieniającej się sytuacji w otoczeniu GPW.

Ww. wątek założyłem incydentalnie stosując sympatyczny skrót emeryt_giełdowy nadany mi przez Zosię i Amiki-Emu - EmGi.
Chciałem i odpowiedziałem Ci na link, który załączyłeś. Jednocześnie podłączyłem link na który czekałem, po wysłuchaniu w nocy - wywiadu z Prezesem M. Dietlem. https://www.bankier.pl/forum/temat_zdaniem-prezesa-gielda-jest-dla-arystrokracji,58818303.html 
Tytuł wątku jest opinią - komentarzem jednej z osób komentujących, który bardzo dobrze oddaje ocenę zawartości wywiadu.
Nie wiem czy dobrze zrobiłem, gdyż jak to zwykle bywa zamiast rozmowy merytorycznej mamy reakcję zwyczajową - skrótową na forum.
Czy moje opinie w tej sytuacji mają jakieś znaczenie? Jak poczytasz ww. link to sam ocenisz.
Ja w każdym razie nie zamierzam wchodzić w zbędne dyskusje.

Pozdrawiam.
 

 

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.