~otco

600 To kapitalizacja niecałe 1.8 mld PLN .Pare lat temu kupowałem TSgames też miał dłuższą rozgrzewkę kapitalizacja była poniżej 1 MLD ale jakis czas potem fundusze przebijały sie z reko i poszdł na kapitalizacje ponad 4 mld PLN.Oni przez te wszystkie lata zaronili mniej niż SCP na tylko samym PCR/ONE nie wspomne o tym ze sypali akcjami i prowadza bardzo nie fajne emisje motywacyjne czyli Jedzą ciastka i mają ciastka --- w przeciwieństwie do zarządu SCP ( póki co ).

Przy cenie 1 K pln za akcje wartosc SCP będzie wynisiła niecale 2.8 MLD PLN , moim zdaniem po komercjalizacji Bacteromica SCP w normalnych warun kach rynkowych ( nie bessa nie hossa ) pownienien miec wycene ok 10 MLD pln +( czyli 3 K PLN + za akcję).--oczywiście to zależy od poziomu sprzedaży Bacteromica i tego jakie plany rozwoju będzie miałą spółka na przyszłość---jeśli bedą one kozackie to "SKY is the limit."

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.