~Irek

Jak tak popatrzyłem, to jest drugi miesiac trendu bocznego, gdzie cały rynek w te 2 msc, odrobił mnóstwo strat..

Fascynujące to jest.. WIadomo, że w zeszłym roku Arctic mocno urósł, ale i tak ciągle jest poniżej WK, a w zeszłym roku, ładnie podążał za WK.. ciekawe dlaczego teraz, ktoś tutaj zmienił typ rozgrywki..

Uważam, że coraz bliżej do zmiany trendu, jak uważacie? Ja nie sprzedam, i nie przejdę na napompowany WIG20.. możnaby, ale zyski potężne tam są głównie na spółkach państwowych, a to rok wyborczy..

Zastanawiające to jest, gdzie w tym roku skończymy. jak w zeszłym roku kupowałem, po 12-13 itp. to brałbym taki wzrost w ciemno.
Wciąż jednak uważam, że potencjał jest spory do wzrostu, a co lepsze kupując w zeszłym roku w czerwcu po 13, nie zakładałem takich zysków.. myślałem, o 6-7 zl na akcję.. a tutaj będzie 10-11. czyli mój zakup praktycznie pokryty zyskiem jednorocznym. :O
Dywidenda i plan 20/40%

I Kurs stoi.. nie wiem, dlaczego ktoś kupuje takie CCC itp. na stratach, jak tutaj zysk potężny..

Wyniki za 1Q 23 będą fajnym drogowskazem :D

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.