~jazz

Ok :) To teraz ja grzeczniej - spójrz na wykres miesięczny Action od lutego. Zobaczysz, że to wszystko idzie zgodnie z planem - ktoś kto potrzebuje kasy wcześniej sprzedaje taniej, inny optymalizuje podatki i sprzeda w grudniu, a jeszcze inny czeka do 35 zgodnie z zapowiedzią prezesa. Są też tacy którzy czekają na dywidendę i nie interesuje ich aktualna cena. Koniec końców pytanie o alternatywę- jeśli ma ktoś lepszą (może też bardziej ryzykowną), to korzysta. A głupotą by było wywalenie skupu po 20. To jest funkcja wartości akcji W CZASIE - a czas to pieniądz. Cierpliwości zatem życzę

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.