~steve2

Co,dalej nie wierzycie że JSW będzie po 300? Zobaczcie co cierpliwa akwizycja jest w stanie zrobić z kursem nawet takiej dużej spółki.Opór tej cienkiej bandyterki która tam sobie zbierała pękł jak zapałka. Nie dotarło kto do was mówi?Spędziłem tam kilka tysięcy inwestorów.Zobaczcie co się tam się dzieje.Ale to nie przypadek,to efekt mojej ciężkiej pracy.Zasuwałem na pełnych obrotach i tylko spójrzcie na ten kurs. I myślicie że przestałem,że już jestem zadowolony? Nic z tych rzeczy nie spocznę póki nie zobaczę 80.Nie lekceważcie moich wpisów możecie zarobić dużo forsy. Wisieć tutaj to kompletna głupota. Tak,zagranica pomogła,ale spójrzcie na wykresy innych spółek WIG20: czy tam ją tak widać i czy ona o wszystkim zdecydowała? Pomyślcie o tym.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.