~Asch

Po raporcie za 3Q widzę, że w dłuższej perspektywie będzie mówiąc bardzo ostrożnie dobrze. Przychody są nowe gry wkrótce kasa w formie jest Plany są optymistyczne. Ja zbieram dalej przekroczylem dzisiaj 9k akcji. Być może jutro kolejne 100 (kupuję tylko poniżej 11.5) Za dywidendę kolejne akcje mój cel na boom to 12 do 15 tys akcji. Niezbyt lubię się udzielać na forum, ale jezeli kogoś interesują moje posty to czasami pisalem na Asbisie Mirbudzie Wieltonie czy Arctic XTB Kto mnie posłuchał jest teraz zarobiony To nie jest porada inwestycyjna, a jedynie moja prywatna opinia że tu będzie spory zysk w czasie do 2 lat Przypomnę wtedy ten post

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.