Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Ale to się zmieni. I to w miarę szybko. Kolejne rewelacyjne wyniki, premiera Cooking Simulator 2 Together, Pizza Empire i jeszcze jedno... mianowicie dywidenda na poziomie 8-10% zrobią swoje. TAk to zawsze działa. Fundamenty, przychody i zyski w średnim i długim terminie dają duże wzrosty kursu danej spółki. Warto czyta Buffett'a.
Na Cherry Pick też mnie krytykowano, że tak korzystam z fundamentów, ze wzrostu wyników. Ale tak to w pewnym momencie działa, że fundamenty są dostrzeżone i kurs danej spółki rośnie, wbrem pesymistom. Tam mam już zysk papierowy pow. 100% ale to też początek.
Tutaj mój target też jest wysoko. Prezes BIG CHEESE po I kwartale w jednym z wywiadów stwierdził, że aby wycena była sprawiedliwa to kurs powinien być co najmniej o 50% wyżej. Ale on jest grzeczny, cichy hi hi. Jednak wyniki II i III kwartału zmieniły optykę. A najlepsze to dopiero przed spółką
Pozdrawiam