~eo

https://strefainwestorow.pl/wiadomosci/20221124/gpw-w-sprawie-uchylenia-szczegolnego-oznaczenia-instrumentow-finansowych-spolki

24 lis 2022, 18:37

GPW: w sprawie uchylenia szczególnego oznaczenia instrumentów finansowych spółki BRASTER S.A. notowanych na Głównym Rynku GPW

Uchwała Nr 1085/2022 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 24 listopada 2022 r. w sprawie uchylenia szczególnego oznaczenia instrumentów finansowych spółki BRASTER S.A. notowanych na Głównym Rynku GPW
§ 1
Na podstawie § 20 ust. 5 Statutu Giełdy, Zarząd Giełdy postanawia uchylić szczególne oznaczenie instrumentów finansowych spółki BRASTER S.A., o którym mowa w § 1 Uchwały Nr 347/2020 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 6 maja 2020 r.

§ 2
Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

kom amp/

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.