Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2022-11-21 o godz. 21:57 ~Technik napisał(a):
> co wy chrzanicie że nie ma pod co grać?!
>
> backlog bez granicy białoruskiej to 0,5mld zł, rok temu średni backlog wynosił 300mln.
> sieci energetyczne wymagają podniesienia wartości. Granice to były one-offy tutaj dopiero będzie grubo jak ruszą wiatraki i elektrownia atomowa (nie chodzi o uruchomienie-bo to będzie na końcu-zaczną od ifrastruktury i to już niedługo
Dokladnie! Backlog pol miliarda, kapitalizacja 70 milionow a oni pisza ze nie ma pod co grac, przeciez to jest smieszne. Poza tym wcale nie jest powiedziane, ze nie dostana podwykonawstwa przy tej barierze, patrzac na zatrudnienie i dotychczasowe tematy tej spolki co wygrala - sama tego nie dzwignie.