Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
To jest właśnie błędne myślenie.
Gdybanie
Gdybym sprzedał zarobiłbym gdzie indziej. Nie prawda.
Zarabia się na cierpliwości. Skakanie po spółkach to najczęstszy i najgorszy błąd jaki robią początkujący inwestorzy.
Największe pieniądze zarabia się na małych spółkach które zaczynają pokazywać rentowność. Na początku dostrzega je tylko wąskie grono inwestorów
Co do tego kiedy zaczną się wzrosty na kursie. Najprawdopodobniej już bardzo niedługo. Może już za miesiąc, może za trzy. Ale nikt nie da nam żadnej gwarancji. To jest przecież giełda.
Jedna z ostatnich wypowiedzi Pani prezes na debacie, jasno sugeruje, że przyszły rok będzie rekordowy. Kto czuje, że to dla niego za długo może faktycznie powinien rozważyć sprzedaż bądź zmniejszenie pakietu:
Alicja Gackowska: Sukcesywnie rozszerzamy naszą skalę działalności i pozyskujemy nowe kontrakty. Utrzymanie tempa rozwoju wydaje się ambitnym planem ale możliwym do zrealizowania zwłaszcza, iż wiele płatności w ramach realizowanych kontraktów jest zaplanowana właśnie na przyszły rok.