~Krakus

Dnia 2022-11-19 o godz. 14:16 ~Morr napisał(a):
> Oczywiście zaklinanie przez Maklera1 kierunku jaki spółka obrała jest dziwne i można pokusić się o trolowanie.
> Doradzam jeśli nadarzy się taka okazja w poniedziałek dokupienie akcji od tych którzy bedą chcieli zrealizować zysk tygodniowy.
> Jeśli uda się kupić coś poniżej2,65 uważać będę to za sukces.
> Sam jeszcze podobieram czekając na okazję. Przyszły tydzień - raport i kierunek spółki może dać impuls do powrotu z wartością akcji s przed roku.
> Możliwe, że pomysł o wypłacie premii w akcjach spółki niektórym pracownikom jest sensowny.
> Możliwe, że zwiększenie zaangażowanie w akcje zarządu też będzie miało wpływ na wartość kursu.
> Przemyślmy fakt gdzie ulokować swoje oszczędności? Bank -6% obligacje korporacyjne możliwe 10-12% obligacje państwowe - porażka. Inflacja roczna to około 18-21%.
> Skupienie akcji własnych przy podpisanych umowach i ich realizacji oraz inwestycja w spółkę z H i B oraz zyski z jej działalności da nam zwrot w przedziale 20-28% przy obecnym kursie akcji.
> Resztę wyliczyć sobie musicie sami i oczywiście wyciągnąć wnioski.
> Pozdrawiam i miłej soboty.

Tylko? Chyba ,że masz na myśli do końca roku, a później dalej na północ w kierunku mitycznych 10 zł:)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.