~ccc

Dnia 2022-11-04 o godz. 08:56 ~DesperackieWpisy napisał(a):
> Dnia 2022-11-04 o godz. 08:23 ~Klasztor napisał(a):
> > nikt normalny w to nie wierzy i on też. całe npi w to nie wierzy tylko szkopuł polega na tym że ta banda nakupiła tego kilka milionów i nie chcą tego oddać ze stratą więc próbują zrobić sztuczny hałas bo myślą że tu takie same dzieci siedzą jak oni. ubolewam bo nikt o zdrowych zmysłach się na to nie złapie. kolejna trefna inwestycja po stronie npi, możecie sobie planete dopisać do swojej jakże długiej już listy "super spółeczek" na których utopiliście kapitał. tak już jest jedni uczą się na błędach a drudzy po prostu je popełniają bez wyciągania wniosków.
>
> możesz tu być, ale nie pier*ol

dokładnie

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.