~Sierp

Hakowy ja to Cię nawet polubiłem już. Te twoje posty są takie zabawne :)
Masz akcje ale nie powiesz ile...
Chciałbyś oddać dopiero po 17 ale od ponad roku piszesz o nadciągającej katastrofie..
Ty Hakowy, a może ty po prostu masz bardzo mało bo na peronie zostałeś jak pociąg odjeżdżał, bilet był za drogi dla Ciebie i dlatego wszystkim życzysz żeby spadło na grosze żebyś to Ty właśnie mógł w końcu do kasy na tym CPN-ie dobiec i zatankować pod korek co ?

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.