Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2022-10-26 o godz. 22:20 ~Pg napisał(a):
> To zdaje sie hossa zalozyl, wiec watpie. Widze, ze mnie w grupie tez juz nie ma. Wobec tego inicjatywa upadla, ale rownie dobrze mozna sobie tutaj popisac, nic z tego wiecej nie wynikalo.
Zajrzałem tu już chyba z przyzwyczajenia (-:. Nawiązując do treści powyżej informuję, że nie zakładałem Porozumienia. Owszem byłem tam ale wycofałem się z pewnych względów o którym nie będę na forum pisał.