Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
skoro ulica zorientowała się że prezes gra przeciwko nim i zamiast normalnie poinformować o kolejnych etapach rozwoju spółki woli udawać że ucieka z niby tonącego statku.. to inwestorzy nie są tacy głupcy i zrobią mu niespodziankę
logiczne jest że robi to w celu zmuszenia inwestorów do wyzbycia się udziałów, czyli trzeba zrobić odwrotnie by prezes miał siurprajs i będą kupować wtedy kiedy chciał żeby sprzedawali
jedyne wyjście kombinatorów ze spółki to krytykować trolując na sciekowym forum i osmieszanie osób które ich przechytrzyły.