ratamani

Dnia 2022-10-05 o godz. 16:09 ~Kapustaglowapusta napisał(a):
> Wolałbym żeby znalazł moje pieniądze i mi oddał. Zyski są według wyników A kasy jak nie miałem tak nie mam. Moja cierpliwość i pozostałych pracowników właśnie się zakończyła. A kolejne pismo wróciło- gdzie jest siedziba spółki sie pytam? Kraków? Gdańsk? Warszawa? Jaki jest cel w ukrywaniu prawdziwego adresu? Czy spolka nadal istanieje?
> > Skarbówka czy knf będzie najbardziej skuteczny w tym temacie? Ktos cos wie? Sprawa pilna!!!!! Jakies podpowiedzi ? Do końca tyg dalem sobie czas w innym wypadku zawiadamiamy organy.

Mógłbyś coś więcej napisać ? Z tego co wiem przenieśli siedzibę do Gdańska.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.