Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
A co to kogo obchodzi ten dramat Tromb, Majków czy innych gap. Podpisali umowę, a teraz chcą się wykpić podpierając się przyjaźnią. Co to za cyrk? To tylko o nich świadczy, że nie czytali tych umów, a skoro ich nie rozumieli, to nawet prawnika nie wzięli przed podpisaniem.
Naprawdę współczuję dla Friza, że z takimi gamoniami musiał pracować, ciągnąc ich za uszy przez projekt.
Friz jeżeli to czytasz, pojedź z nimi do kości, niech sprawa kończy sie w sądzie, jeżeli tego wymagać będzie sytuacja. Moze sąd nauczy ich rozumu, odpowiedzialności oraz dotrzymywania umów.
Dla akcjonariuszy spółki, to tylko pozytywny znak.
FRIZ DBA O INTERES SPÓŁKI, RÓWNIEŻ INTERES AKCJONARIUSZY...