~ktk

Oczywiście tak mówił (wynik za półrocze), podobnie jak przekręcił z wynikiem za 2021 - tak więc najwyższa ostrożność jest wskazana. Jeśli chodzi o projekcję ewentualnych wyników za cały 2022 to tekst o 2-3 razy wyższym wyniku od 2020 i 2021 jest średnio poważny - bo to wynik między ca. 13 a 50 mln. Duży rozstrzał i różnica 4-krotna. Trzeba by pana prezesa konkretnie przepytać - chyba, że jest jeszcze wiele niezidentyfikowanych zagrożeń i kosztów stąd taki rozstrzał jak do kaczek.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.