Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
to jest granie w kontrze, model ustawia spółki od najbardziej przecenionych, ale na których już cześć wskaźników daje sygnały o możliwej korekcie ostatnich spadków, tak jak pisałem wcześniej aby kupić kurs musi przebić co najmniej jedną ze średnich lub mieć odpowiedni przed przecięciem układ świecowy, ogólnie model ma dzień / dwa martwego okresu zanim spółka rusza, a jak nic nie mam ciekawego to czekam do wieczora na kolejną analizę bo na jutro będę miał kolejny zestaw spółek.
Ogólnie trzeba patrzeć co się dzieje na rynku, model tylko daje mi spółki wykazujące się większym potencjałem do odbicia (w dzisiejszych czasach nawet jeden strzał na parę procent tez jest ok), za kilka dni możesz sobie sprawdzić jak się kursy zachowywały.