~ZapomniałemPoprzNic

CFG juz jest w lidze JUJUBEE jesli chodzi o wiarygosnosc a przeciez ani emisji ani walenia akcji w rynek nie było. FF mały to banda spekulantów sobie obnizyła kurs. Teraz was zmusza do sprzedania a potem sobie zinterpretuja nastepne jakiekolwiek info pozytywnie i was odetną. TAK jak zinterpretowali sobie negatywnie info o studiu ze Slitherine - gra powstaje w nowym podmiocie ale interpretacja jest taka ze gry nie bedzie. Jak jej nie było kurs był wyzej w 2018. Zenada jakie macie słabe ręce. Ale tak walcie walcie nizej tylko poczekam az dacie 8 i popatrze jak was banda odcina - buhahaha

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.