Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Który to już skup ? Było ich tyle, że już dawno nie powinno być akcji w obrocie hehe tutaj to jest skakanie modłów przez tych co kupili o wiele wyżej, żeby cokolwiek wyszło Holendrowi, bo z tym jest bardzo ciężko jak widać. Nie mówiąc już o tym jak holender naciąga fakty i koloryzuje.... Ten człowiek nie nadaje się na funkcje managerskie, widać totalnie go to przerasta i efekty są jakie są. Jest jeszcze druga grupa osób takich jak ANALityk72(aaa), który robi za PR spółki i nagania jak tylko może, bo kupuje akcje od prezesa poza rynkiem, zna infa wcześniej i sypie odrazu po nich, groszołapiąc i zgarniając te 20-30%... Tak więc nie tacy jak on, sukcesywnie zasypują każdy popyt po infach, a widać, że takie postępowanie zniechęciło już mnóstwo osób do spółki, oczywiście w połączeniu z tym, że spółka od lat tylko produkuje infa, a nie potrafi nic zrealizować, a ponadto zrobili sobie emisję po 10gr za sztukę, co w połączeniu z tym, że były główny inz spółki wysypał się ze wszystkich akcji, a obecny główny główny akcjonariusz większościowy tj gnv idzie w podobnym kierunku....to wszystko sprawia, że spółka jest totalnie niewiarygodna i sukcesywnie pomijana przez zdecydowaną akcjonariuszy... Odbudowa zaufania może potrwać bardzo, bardzo dużo...tyle w temacie ..